Top

 1. Shperndane Produktin

  Share via E-Mail Share on Facebook Share on Twitter Share on Google Buzz Share on Digg
 2. Mbrapa
  Tjetri
  Produkti 5 nga 11
  Ky produkt eshte shtuar ne katalogun tone me Saturday 25 April, 2015.

  VITAMIN C 1000

  Cmimi:  11.00€

  Vitamina C është shumë e dobishme për organizmin. Ajo është një antioksidant shumë i fuqishëm.

  Stimulon sistemin imunitar, zvogëlon simptomat e gripit dhe ftohjes si dhe ndihmon në shërimin e infeksioneve urinare.

  Ruan shëndetin e eshtrave, dhëmbëve, lëkurës, kërceve dhe kapilarëve. Shtyen procesin e mplakjes pasi lufton radikalet e lira dhe mban të reja indet e lëkurës.

  Ndikon pozitivisht në prodhimin e hemoglobinës dhe rruazave të kuqe të gjakut, duke e bërë më të lehtë shërimin e plagëve.
  Ndihmon në prodhimin e kolagjenit, përbërësit kryesor në indin lidhor.

  Mbron nga sëmundjet e zemrës. Favorizon përthithjen e substancave ushqyese, por edhe të preparateve farmaceutike si acidi folik, hekuri dhe vitamina E.

  Si suplement dietetik të merret 1 tabletë në ditë.

  Përbërës tjerë: Acid stearik. Stearat magnezi, proteinë hirre, bioflavonoid limoni dhe qitro.
  Review

Klientet qe e kane blere kete produkt kane porositur edhe kete

Kosport