Top

 1. Shperndane Produktin

  Share via E-Mail Share on Facebook Share on Twitter Share on Google Buzz Share on Digg
 2. Mbrapa
  Tjetri
  Produkti 3 nga 11
  Ky produkt eshte shtuar ne katalogun tone me Saturday 25 April, 2015.

  VITAMIN COMPLEX

  Cmimi:  8.00€

  28 Mikroushqyes të rëndësishëm. Spektër total i vitaminave dhe mineraleve. Vita Complex permban gjithçka që na nevojitet për shëndetin tonë. Kombinim i përkryer në një tabletë të vetme. Me dy tableta në ditë mund të mbulojmë spektrin total të vitaminave dhe mineraleve. Vitamina dhe minerale për shëndet të mirë. Rekomandimet: Pavarësisht nga mosha, gjinia apo aktiviteti sportiv, ne jua rekomandojmë përdorimin e VitaComplex për të siguruar sasinë e domosdoshme të vitaminave dhe mineraleve. Paketimi: 60 tableta.
  Review

Produktet tjera qe mund te ju pelqejne

Klientet qe e kane blere kete produkt kane porositur edhe kete

Kosport