Top

Imunitet

Show: 
 • List
 • Grid
Displaying 1 to 11 (of 11 products)
Result Pages:  1 
 • B-COMPLEX 60 tab

  B-COMPLEX 60 tab

  • Vitamina B1 (tiamina) Tiamina luan rol thelbësor në konvertimin e ushqimeve në energji. Ndihmon ...

  Cmimi:  12.00€

 • MULTIVITAMIN FOR MEN

  MULTIVITAMIN FOR MEN

  Ky suplement special me vitamina dhe minerale është projektuar për nevojat e veçanta ushqyese të mes ...

  Cmimi:  12.00€

 • OMEGA 3

  OMEGA 3

  1000 mg Vaj peshku per dozë, 400 mg EPA, 300 mg DHA. Vaji i peshkut eshte i njohur si zvogelues stre ...

  Cmimi:  12.00€

 • VITABOLIC

  VITABOLIC

  Kompleks Multivitamin dhe Mineral Me ekstra dozim të Vitaminave! Ky kompleks i pabesueshëm ofron një ...

  Cmimi:  7.00€

 • VITAMIN C 1000

  VITAMIN C 1000

  Vitamina C është shumë e dobishme për organizmin. Ajo është një antioksidant shumë i fuqishëm. Stim ...

  Cmimi:  11.00€

 • VITAMIN COMPLEX

  VITAMIN COMPLEX

  28 Mikroushqyes të rëndësishëm. Spektër total i vitaminave dhe mineraleve. Vita Complex permban gjit ...

  Cmimi:  8.00€

 • Vitamin E 100 caps

  Vitamin E 100 caps

  VITAMIN E 300mg është një antioksidant që mbron zemrën dhe të gjitha indet trupore. Ndihmon sistemi ...

  Cmimi:  14.00€

 • Zinc 25mg 100 tabs

  Zinc 25mg 100 tabs

  Zinku është i përfshirë në metabolizmin e karbohidrateve, shfrytëzimin e glukozës dhe prodhimin e in ...

  Cmimi:  7.00€

 • Zinc Chelate

  Zinc Chelate

  Zinku është i përfshirë në metabolizmin e karbohidrateve, shfrytëzimin e glukozës dhe prodhimin e in ...

  Cmimi:  7.00€

Displaying 1 to 11 (of 11 products)
Result Pages:  1 
 • BCAA 300g
  Cmimi:  24.90€   29.90€
Cmimi:  45.00€  31.50€
Kosport