Top

 1. Shperndane Produktin

  Share via E-Mail Share on Facebook Share on Twitter Share on Google Buzz Share on Digg
 2. Mbrapa
  Tjetri
  Produkti 14 nga 20
  Ky produkt eshte shtuar ne katalogun tone me Friday 15 December, 2017.

  Iso100 Hydrolyzed 2.2kg

  Cmimi:  99.00€

  PËR SERVIM:

  PROTEINË 25 g

  BCAA 5.7 g

  LEUCINË 2.7 g

  Izolati më i shitur dhe më i mirë në botë para dhe pas trajnimit!

  Gjithkush që do një trup të tonifikuar dhe të fuqishëm e njeh shumë mirë sfidën që paraqet mbajtja njëkohësisht e mbështetjes së promovimit të sintezës së proteinave të muskujve dhe sigurimin e marrjes së duhur kalorike për qëllimet tuaja fizike.
  Kjo e gjitha kërkon cilësinë më të lartë të produktit, duke siguruar sasinë e duhur të proteinave me sa më pak kalori të tepërta të jetë e mundur.
  ISO100 HYDROLYZED është një kombinim super cilësor i izolatit të hidrolizuar dhe vetë izolatit të proteinave të hirrës - formula më e avancuar e DYMATIZE.
  Nëpërmjet hidrolizës enzimatike proteina e hirrës shpërbëhet pjesërisht në zinxhirët e aminoacideve, gjë që e bën shumë të lehtë për t'u tretur.

  ISO100 HYDROLYZED është një zgjedhje perfekte pas dhe madje edhe para stërvitjeve të lodhshme. Duke eleminuar sheqerin dhe yndyrat, bëhet super i përshtatshëm me më pak se 116 kcal për servim kur përzihet me ujë.

  Izolati më i shitur i botës,

  "Fitues çmimesh" pesë vjet rresht (2013-2017)

  25 g izolat nga proteina e hirrës për servim

  Çdo servim përmban 5,6-5,8 g BCAAs duke përfshirë 2,6-2,7 g të amino acidit esencial L-Leucine, në varësi të shijes.

  Pa sheqer dhe yndyrë dhe më pak se 116 kcal për servim (i përzier me ujë)

  Pa gluten

  I përshtatshëm edhe për vegjetarianët

  Pa substanca të ndaluara, e testuar nga "Informed-Choice" për sigurinë e atletëve dhe cilësinë më të lartë të produktit.

  PËRBËRËSIT
  Izolat i hidrolizuar i proteinave të hirrës (50%), Izolati i proteinave të hirrës (46%), emulsifikues (lecithin nga luledielli, lecitin soje), aromatizues, kripë, ëmbëlsues (sucralose, glukozide stevioli), agjentë jo-shkumëzues ( dimetil polisiloksan).

  PËRDORIMI I SUGJERUAR
  1-2 porcione ne dite. Shijoni para stërvitjeve, pas stërvitjeve ose në çdo kohë që dëshironi një pije proteinike të cilësisë së lartë.
  Të përdoret si pjesë e një diete të larmishme e të ekuilibruar dhe një mënyre jetese të shëndetshme.

  Për shijet Smooth banana, Cookies and Cream, Luleshtrydhe, Gourmet Vanilla: Udhëzime për përzierje: Shtoni 1 lugë (përfshirë në kuti) në 150-180 ml (5-6 oz) ujë, qumësht ose një pije sipas zgjedhjes suaj dhe përzieni sa më shumë. Për shijet Gourmet Chocolate, Fudge BroËnie, Birthday Cake & Orange Ice Cream: Udhëzime për përzierje: Shtoni 1 lugë (përfshirë në kuti) në 215 ml (7 oz) ujë, qumësht ose një lëng sipas dëshirës tuaj dhe përzieni sa më shumë.
  Review

Produktet tjera qe mund te ju pelqejne

Klientet qe e kane blere kete produkt kane porositur edhe kete

Kosport