Top

 1. Shperndane Produktin

  Share via E-Mail Share on Facebook Share on Twitter Share on Google Buzz Share on Digg
 2. Mbrapa
  Tjetri
  Produkti 7 nga 21
  Ky produkt eshte shtuar ne katalogun tone me Saturday 07 March, 2015.

  Iso Whey Zero 2270g

  Cmimi:  70.00€

  ISO Whey Zero është bërë nga izolati më i pastër i mundshëm "cross-flow" i mikrofiltruar nga proteina e hirrës (WPI).

  Vlerat e larta ekstreme biologjike dhe shkalla e larte e absorbimit të proteinave e bëjnë Iso whey Zero-n absolutisht të veçantë në treg.

  Është e përkryer për atletët që kanë për qëllim shtimin e masës së pastër muskulore.

  ISO whey Zero vërtetë përmaban ZERO yndyra të ngopura dhe ZERO sheqer.

  Nuk përmaban ushqyes të padobishëm që mund të ruhen nga trupi si yndyrë.
  Vetëm 22g proteina të pastra për ndërtim muskulor për servim.
  Sasi të lartë të AADZ-ve, Glutaminës,AAE-ve.

  I prodhuar nga burimet e proteinave të zgjedhura me kujdes, aminoprofili i ISO Whey Zero është i përkryer për rritje të vërtetë muskulore.

  I lartë në AADZ dhe AAE (aminoacide esenciale) si dhe L-Glutaminë, aminoacidin më të rëndësishëm për ndërtim muskulor.

  Perdorimi:
  Varësisht nga nevojat e organizmit pë proteinë, mund të përdoret 2-3 here në ditë ndërmjet vakteve dhe pas aktivitetit fizik.
  Review

Produktet tjera qe mund te ju pelqejne

Klientet qe e kane blere kete produkt kane porositur edhe kete

Kosport