Top

 1. Shperndane Produktin

  Share via E-Mail Share on Facebook Share on Twitter Share on Google Buzz Share on Digg
 2. Mbrapa
  Tjetri
  Produkti 2 nga 11
  Ky produkt eshte shtuar ne katalogun tone me Saturday 25 April, 2015.

  MULTIVITAMIN FOR WOMEN

  Cmimi:  12.00€

  Ky suplement special me vitamina dhe minerale është dizajnuar për nevojat e veçanta ushqyese të femrave.

  Ky suplement është i ngarkuar me ekstra doza kalciumi për të shmangur osteoporozën.

  Përmban gjithashtu edhe hekur për të mbështetur trupin për shkak të humbjes së hekurit gjatë menstruacioneve.

  Për shëndet të mirë dhe mirëqenie të përgjithshme përmban edhe ekstrakte frutash dhe perimesh si dhe antioksidante.

  Thjesht një produkt i rangut të lartë.Ne ju rekomandojmë përdorimin e rregullt të këtij produkti për të mbështetur shëndetin tuaj.

  Ngutja dhe nxitimi i përditshëm dëmtojnë shëndetin e femrës.

  Nëse ju nuk e mbështesni trupin tuaj me sasinë e duhur të ushqyesve të nevojshëm, atëherë ju nuk do të jeni në gjendje të ruani shëndetin tuaj dhe performancat e mira në afat të gjatë.
  Review

Produktet tjera qe mund te ju pelqejne

Klientet qe e kane blere kete produkt kane porositur edhe kete

Kosport