Top

 1. Shperndane Produktin

  Share via E-Mail Share on Facebook Share on Twitter Share on Google Buzz Share on Digg
 2. Mbrapa
  Tjetri
  Produkti 7 nga 18
  Ky produkt eshte shtuar ne katalogun tone me Saturday 14 March, 2015.

  Caffeine + Taurine

  Cmimi:  10.00€

  Në mënyrë natyrore rifreskon mendjen, trupin dhe shpirtin! Taurinë e kombinuar me kafeinë! Ky suplement ushqyes rritë metabolizmin e yndyrave dhe rifreskon mendjen dhe trupin. Efekti antioksidues përmirëson aftësitë e koncentrimit. Substancat aktive rrisin aktivitetin mendorë dhe shmangin përgjumësinë. Rekomandohet për dietë, ushtrime dhe për të shmangur tendosjen mendore. �?shtë treguar i suksesshëm në rritjen e aftësive në shumë aktivitet sportive. Rritë dukshëm energjinë! Ndihmon në rikthimin e vigjilencës dhe syçeltësis dhe në rast të lodhjes. Përdorimi i rekomanduar: 1-4 kapsula në ditë në bazë të nevojës.
  Review

Produktet tjera qe mund te ju pelqejne

Klientet qe e kane blere kete produkt kane porositur edhe kete

Kosport