Top

 1. Shperndane Produktin

  Share via E-Mail Share on Facebook Share on Twitter Share on Google Buzz Share on Digg
 2. Mbrapa
  Tjetri
  Produkti 3 nga 17
  Ky produkt eshte shtuar ne katalogun tone me Saturday 14 March, 2015.

  HOT BLOOD 3.0 300g

  Cmimi:  25.00€

  NESE DESHIRONI T'I ARRINI KUFIJTE E VELLIMIT MAKSIMAL TE GJAKUT, VELLIMIT QELIZORE, FUQISE, ENRGJISE DHE PERQENDRIMIT MENDORE? ATEHERE ESHTE KOHA TEE NJIHENI ME HOT BLOOD.
  * 5 LLOJE TE KREATINES
  * L-CARNITIN
  * AMINO ACIDE
  * VITAMINE & MINERALE
  * ANTI-OKSIDUES
  * KAFEIN DHE BETA-ALANINE
  * ME BIOPERINE®
  * PA ASPARTAME !
  Review

Produktet tjera qe mund te ju pelqejne

Klientet qe e kane blere kete produkt kane porositur edhe kete

Kosport