Top

 1. Shperndane Produktin

  Share via E-Mail Share on Facebook Share on Twitter Share on Google Buzz Share on Digg
 2. Mbrapa
  Tjetri
  Produkti 10 nga 23
  Ky produkt eshte shtuar ne katalogun tone me Monday 16 March, 2015.

  METAPURE ZERO CARB 2.0kg

  Cmimi:   54.90€ 75.00€

  Tonifikim Muskulor

  Metapure qëndron në skajin më të lartë të teknologjisë, në sajë të procesit unik të prodhimit.
  E kompozuar ekskluzivisht nga izolati i proteinës së hirrës i ultra filtruar dhe pa karbohidrate, kjo formulë tretet lehtësisht dhe me përmbajtje shumë të ulët të laktozës.
  Ajo përmban gjithashtu aminoacide esenciale, përfshirë këtu BCAA-të.
  Është e përshtatshme për të gjithë atletët dhe mund të kontribuojë në mbajtje dhe rritje të masës së pastër muskulore.

  Shije : Banane, çokollatë, fruta pylli, dredhëza, dredhëza/banane, vanilje. Paketimi : 1kg dhe 2 kg.

  Përdorimi : Përziej çdo ditë 60 g me 50 cl ujë.

  Përbërësit ushqyes:
  Doza e servimit : 60g (3 lugë)
  Servime për kontenier : 16 dhe 32.
  Përmbajtja për 60 g : Energji 224 kcal; Yndyrna 0.17g(të ngopura ˂0.1g); karbohidrate 2.4 g (sheqer 0.6g);proteina 53g; kripëra 0.28g

  Aminoacide ne 60 g :
  • L-leucinë (BCAA) 5205mg
  • L-valinë (BCAA) 312mg
  • L-Isoleucinë 3302mg
  Përbëresit:izolat i proteinës së hirrës (qumësht , gjurmë të sojës) aromë, ëmbelsues E955
  Informacion për alergenë : Qumësht, gjurmë soje.
  Review

Klientet qe e kane blere kete produkt kane porositur edhe kete

Kosport