Top

 1. Shperndane Produktin

  Share via E-Mail Share on Facebook Share on Twitter Share on Google Buzz Share on Digg
 2. Mbrapa
  Tjetri
  Produkti 10 nga 21
  Ky produkt eshte shtuar ne katalogun tone me Monday 16 March, 2015.

  DELICIOUS WHEY PROTEIN 908g

  Cmimi:   17.50€ 35.00€

  Delicious Whey është një burim i shkëlqyer proteinik dhe kontribuon në rritjen e masës së pastër muskulare.

  Falë përbërjes së tij nga izolati, koncentrati dhe hidrolizati i proteinës së hirrës, ai sjell të gjitha aminoacidet esenciale.

  Delicious Whey Protein është shumë i shijshëm dhe vjen me shije të ndryshme.

  Shijet: Banane, Karamel, Çokollatë, Cookies/Cream, Dredhëz, Vanilje

  Paketimi: 1kg

  Përdorimi: Përzihet një lugë (30g) pluhur proteinik me qumësht pa yndyrë ose ujë, në mëngjes, pas stërvitjes apo para gjumit, varësisht nga nevojat e organizmit për proteinë.

  Përbërësit: Proteina (koncentrat i proteinës së hirrës, Izolat i proteinës së hirrës, hidrolizat i proteinës së hirrës), aromë, agjentët e trashjes E412 &E415, embëlzues E955

  Pa sheqer të shtuar ,

  Pa aspartam
  Review

Produktet tjera qe mund te ju pelqejne

Klientet qe e kane blere kete produkt kane porositur edhe kete

Kosport