Top

 1. Shperndane Produktin

  Share via E-Mail Share on Facebook Share on Twitter Share on Google Buzz Share on Digg
 2. Mbrapa
  Tjetri
  Produkti 7 nga 7
  Ky produkt eshte shtuar ne katalogun tone me Sunday 18 April, 2021.

  Recovery Gel

  Cmimi:  1.50€

  TRICARB Matricë me Proteinë me përthithje të shpejtë, BCAA, L-Glutamine, L-Lysine dhe Vitamin B5

  Paketimi : 60g (1 Servim)

  Shija: Limon, qershi

  Projektuar për atletët e rezistencës Recovery Gel ndihmon në rimbushjen e energjisë së humbur gjatë ushtrimeve të forta dhe mbështet rritjen dhe mirëmbajtjen e muskujve me proteina të hidrolizuara nga hirra me cilësi të lartë.Është formuluar me TriCARB Matricë, një përzierje me tre përbërës karbohidratesh përgjegjës për shpërndarjen e energjisë së menjëhershme në trupin tuaj.

  Ne rafinuam formulën e Recovery Gel me aminoacide të vlefshme, blloqet ndërtuese të proteinave, si BCAA (Amino Acidet e Zinxhirit të Degëzuar), L-Glutamina, L-Lizina. Për më tepër, Recovery Gel përmban vitamina dhe minerale që humbim gjatë djersitjes.

  Përdorni Recovery Gel për t'ju ndihmuar të rivendosni energjinë dhe të shpërndani blloqe ndërtimi të muskujve në sistemin tuaj.

  Përdorimi:
  Përdorni pas ushtrimeve. Konsumoni menjëherë pas hapjes.

  Përbërësit:
  Ujë i pastruar, KOMPLEKS TRICARB 30% (glukozë 9,33%, fruktozë 9,33%, maltodextrin 10%), hidrolizat proteina (kolagjen i hidrolizuar), L-Lizinë, L-Glutaminë, emulgator (kripë natriumi karboksimetilcelulozë), acid (acid citrik), magnez citrat, L-leucinë, aromë, L-izoleucinë, L-valinë, inositol, glukozaminë sulfat (nga krustacet), klorur kaliumi, konservues (acid sorbik), pantotenat kalciumi, ngjyra (ekstrakt karoti, ekstrakt shege)

  ALLERGJENET: Krustace

  Review

Klientet qe e kane blere kete produkt kane porositur edhe kete

Kosport