Top

 1. Shperndane Produktin

  Share via E-Mail Share on Facebook Share on Twitter Share on Google Buzz Share on Digg
 2. Mbrapa
  Tjetri
  Produkti 11 nga 11
  Ky produkt eshte shtuar ne katalogun tone me Tuesday 06 September, 2016.

  Vitamin E 100 caps

  Cmimi:  14.00€

  VITAMIN E 300mg është një antioksidant që mbron zemrën dhe të gjitha indet trupore. Ndihmon sistemin imunitar, është e nevojshme për shëndetin e sistemit kardiovaskular dhe për flokë e lëkurë të shëndetshme. Vitamina E natyrale ruan membranat qelizore, duke shkatërruar radikalët e lirë të cilët prishin lipidet e membranave. Përbërësit tjerë: D-Alpha tocopherol, xhelatinë,Glicerin, vaj kokërrsoje, ujë i pastër. Me Rëndësi Antioksidant i fuqishëm Ruan shëndetin kardiovaskular dhe sistemin nervor Kontribon në shëndetin e përgjithshëm Ndihmon sistemin imunitiv Rritë koagulimin normal të gjakut Zvogëlon shenjat tek plagët e caktuara Ulë presionin e gjakut Përmirëson performansat e sportistëve Forcon muret e kapilarëve dhe kontribuon në shëndetin e lëkurës dhe flokut.
  Review
Kosport