Top

 1. Shperndane Produktin

  Share via E-Mail Share on Facebook Share on Twitter Share on Google Buzz Share on Digg
 2. Mbrapa
  Tjetri
  Produkti 33 nga 37
  Ky produkt eshte shtuar ne katalogun tone me Tuesday 01 September, 2020.

  Prostar Whey 907g

  Cmimi:  35.00€

  25g protein për servim

  Vetëm 2g karbohidrate për servim

  Mbi 6g BCAA për servim

  Shije dhe tretshmëri e shkëlqyer

  Fuqia e Prostar 100% Whey:
  Prostar® 100% Whey përdor një proces të vecantë mikro dhe ultra-filtrimi për të siguruar pluhurin e proteinës së hirrës me cilësi më të lartë. Ne mundësojmë përmbajtjen më të lartë të proteinave për çdo servim me 25 gram proteinë të izoluar, protein të koncentruar dhe nje miskim i peptideve të proteinës të hirrës. Prostar® 100% Whey mikson menjëherë, mund ta pergatitni si një protein shake ose nje smoothie.

  Ekipi ynë i Kërkimit dhe Zhvillimit ka përsosur shijet më të shijshme si Krem Cocollate, Vanilje, Cookies and Cream dhe Luleshtrydhe.

  Faktet:
  · 25g protein për servim

  · Vetëm 2g karbohidrate për servirje

  · Mbi 6g BCAA për servim

  · Shije dhe tretshmëri e shkëlqyer

  Përdorimi i rekomanduar:
  Përzieni 1 lugë (scoop) 30g të proteinës Ultimate Nutrition Prostar 100% Whey Protein me 240ml ujë ose qumësht. Për një lëkundje më të trashë, përzieni me 4oz (120 ml) ujë ose qumësht. Merrni 1-3 servime çdo ditë. Për rezultate më të merrneni para dhe pas stërvitjes.
  Review
Kosport