Top

 1. Shperndane Produktin

  Share via E-Mail Share on Facebook Share on Twitter Share on Google Buzz Share on Digg
 2. Mbrapa
  Tjetri
  Produkti 10 nga 18
  Ky produkt eshte shtuar ne katalogun tone me Friday 15 December, 2017.

  Muscle Mass 2.3 kg

  Cmimi:   34.95€ 45.00€

  PLUHUR ME PËRMBAJTJE TË LARTË PROTEINIKE DHE KARBOHIDRATE ME NJE FORMULË KOMPLEKSE TË PËRBËRË NGA 5 LLOJE KARBOHIDRATESH DHE 11 PROTEINA, PA SHEQER TË SHTUAR PËR TË PLOTËSUAR NEVOJAT NË KALORI SHTESË

  Në një servim
  -48 g Matriks PentaCarb (me 5 lloje karbohidrate)
  -12 g MegaMatriks Proteinik (11 lloje proteinash)
  -1.9 g MCT
  -0.75 g fibra

  MUSCLE MASS
  Mega Matrix-i proteinik i produktit, që përmban 11 proteina të ndryshme, është një burim jashtëzakonisht i pasur proteinash, i cili - si pjesë përbërëse prej 17% i permbajtjes proteinike të Muscle Mass - kontribuon në ruajtjen dhe rritjen e masës muskulore. PentaCarb është një kompleks karbohidratesh që përmban 5 karbohidrate me indeks të ndryshëm glicemik, duke siguruar shumicën e përmbajtjes së lartë të Kalorive të Muscle Mass.

  KOMBINIMI I REKOMANDUAR I PRODUKTEVE
  Që nga momenti kur të hyni në palestër(pas përdorimit të Muscle Mass) , fati juaj është i vulosur. Më shumë forcë, më shumë performancë, muskuj më të mëdhenj.
  Dhe nëse nuk mjafton kjo.
  Pse të mos shkosh më tej?
  Zgjidh një kombinim produktesh që ju vë në një rrugë rritjeje.

  Përthithja efektive e lëndëve ushqyese është me rëndësi kyçe.

  Multivitamina One a day (e BioTechUSA) përmban të gjitha vitaminat esenciale dhe mineralet që kontribuojnë në funksionimin normal të sistemit imunitar.

  Nëse doni të përgatitni muskujt tuaj për një rritje me të vërtetë serioze, nuk mund të tregoheni tolerantë ndaj tyre në palestër.
  Ju gjithashtu nuk duhet të harroni edhe një furnizim të vazhdueshëm me aminoacide gjatë sforcove fizike.
  Mega Amino 3200 p.sh.është një zgjedhje e shkëlqyer, pasi përmban aminoacidet më të mira për ndërtim të muskujve.

  PËRDORIMI
  Përzierni 1 servim Muscle Mass (dy lugë te përfshira në kuti) me 500 ml ujë ose qumësht pa yndyrë.
  Përdoreni produktin midis vakteve, në ditët e stërvitjes 2 orë përpara stërvitjes dhe brenda 15 minutash pas stërvitjes.

  PËRBËRËSIT
  Matriks-i PentaCarb 67% (maltodekstrin, dekstrozë, misër , fruktozë, inulinë (nga cikori)], Proteina Mega Matrix 17% (izolat i proteinës së hirrës, hidrolizat e proteinës së hirrës, koncentrat i proteinës së hirrës, peptidet e hirrës , koncentrat nga proteinat e qumështit, izolat i proteinave të qumështit, kazeinë micellare, kazeinë kalciumi, proteina të hidrolizuara të gjedhit, albuminë veze, izolat nga proteinat e orizit), pluhur kakao, aromatizues,matriks MCT(vaj kokosit, vaj palme) agjentë trashës (karboksi metil celulozë), emulsifikues (lecithin soje), kripë, ëmbëlsues (sucralose). Informacion mbi alergjenët : Përmban qumësht, sojë.
  Review

Klientet qe e kane blere kete produkt kane porositur edhe kete

Kosport