Top

 1. Shperndane Produktin

  Share via E-Mail Share on Facebook Share on Twitter Share on Google Buzz Share on Digg
 2. Mbrapa
  Tjetri
  Produkti 15 nga 35
  Ky produkt eshte shtuar ne katalogun tone me Monday 07 March, 2016.

  Liquid BCAA 1L

  Cmimi:   12.50€ 25.00€

  FORMULA E LËNGSHME E AMINOACIDEVE ME BCAA, AAKG, L-LIZINË, L-ORNITINË DHE VITAMINË B6.

  PAKETIMI:1000 ml (33 servime).SHIJE:Limon,Portokall

  PËRSHKRIMI:
  Pika të projektuara në mënyrë inxhinierike të Aminos

  Kjo formë shumë e përshtatshme biologjikisht e BCAA-ve të lëngshme ka një raport 2: 1:1 të Leucinës: isoleucinës: Valinës. Liquid BCAA përdor teknologji të lëngshme për të siguruar përthithjen në mënyrë të shpejtë nga organizmi. Ashtu si të gjitha produktet BioTech USA, Liquid BCAA përmban vetëm përbërës ushqimorëtë sigurtë dhe të zgjedhur me kujdes.

  Vlerat e shtuara
  BCAA Liquid përmban më shumë se vetëm bazat. Ajo ka një pjesë shtesë e amino acideve të tjera me vlerë të tilla si L-ornitine, L-argininë AKG dhe L-lizine. Përveç kësaj, ajo përmban vitamina të çmuara si B6 dhe B12, të cilat kontribojnë në metabolizmin normal energji dhënës dhe në reduktimin e lodhjes.

  E MREKULLUESHME PËR PËRDORIM PARA DHE PAS STËRVITJES
  Përzieni atë në pijen tuaj për të filluar ditën me një shije freskuese, të krijoni një humor të mirë për një trajnim intensiv duke shpërblyerkështu veten më pas - të gjitha këto me të njëjtin produkt: BCAA e lëngshme!

  PËRDORIMI
  Përziej 30 ml BCAA të lëngshme me ujë ose lëng frutash. Konsumo një servim në mëngjes, një para dhe një pas trajnimit tuaj.

  PËRBËRËSIT
  Ujë, shurup sheqeri i invertuar, kompleks BCAA (L-leucinë, L-izoleucinë, L-valinë), acid (acid citrik), L-lizinë, argininë alphaketoglutarat, L-ornitinë, aromë, konservues (kaljumi surbik) piridoksinë hidrokloride, ngjyrë (E Verdhë Dielli FCF *), cianokobalamin. Ngjyra*: Mund të ketë një efekt negativ në vëmendjen dhe aktivitetin e fëmijëve.

  Përdorimi i rekomanduar: Përziej 30 ml të Liquid BCAA me ujë ose lëng frutash.

  Vlera ushqimore/ Masa ditore 2x 30 ml/ Servime për kontenier :33 Në 60 ml përmbahen : Vitaminë B6 2.4 mg, Vitaminë B12 1.2 µg, L-leucinë 1.2g, L-izoleucinë 0.6g, L-valinë 0.6 g,L-lizinë 0.9 g, L-argininë alfa-ketoglutarat 0.9g, L-ornitinë 0.04g,
  Review

Produktet tjera qe mund te ju pelqejne

Kosport