Top

 1. Shperndane Produktin

  Share via E-Mail Share on Facebook Share on Twitter Share on Google Buzz Share on Digg
 2. Mbrapa
  Tjetri
  Produkti 17 nga 21
  Ky produkt eshte shtuar ne katalogun tone me Thursday 21 December, 2017.

  ELITE 100% WHEY 2100g

  Cmimi:   54.90€ 64.90€

  DOZA PËR SERVIM

  PROTEINË 25 g

  BCAAS 6.1 g

  LEUCINË 2.8 g

  - Proteina e përkryer në çdo kohë! ─

  Jeni në kërkim të një proteine për çdo rast e moment të ditës dhe me vlera të larta ?

  Edhe nëse jeni duke mbështetur rritjen e muskujve tuaj pas një stërvitjeje të vështirë ose thjesht për të rritur konsumin tuaj të proteinave. Elite 100% Whey është një formulë proteinike me cilësi të lartë për atletë ambiciozë të çdo niveli të trajnimit dhe për përdorim në çdo kohë.

  Ajo bazohet ekskluzivisht në burimet e proteinave të hirrës. Proteina e hirrës është një burim proteinash që thithet shpejt dhe përmban të gjitha aminoacidet esenciale që ju nevojiten për të ndërtuar dhe mbajtur muskujt. Produkti ka formulë me doza shumë të ulëta të sheqerit dhe është një përzgjedhje e shkëlqyer për të gjithë atletët që kanë kujdes të madh për konsumimin e tyre ushqimor.

  Kjo e bën Elite 100% WHEY një zgjedhje ideale pas stërvitjes tuaj ose midis vakteve.
  -25 g proteina nga hirra me cilësi premium për një servim.

  -Çdo servim përmban 6,0-6,2 g BCAAs duke përfshirë 2,7-2,8 g të amino acidit esencial L- Leucine, në varësi të shijes

  -I varfër në sheqer

  -Pa gluten

  -I përshtatshëm edhe për vegjetarianët

  -Pa substanca të ndaluara, e testuar nga "Informed-Choice" për sigurinë e atletëve dhe cilësinë më të lartë të produktit.

  PËRDORIMI I REKOMANDUAR :
  -1-2 servime në ditë. Shijoni para stërvitjeve, pas stërvitjeve ose në çdo kohë që dëshironi një lëng proteinik të cilësisë së lartë.
  Të përdoret si pjesë e një diete të larmishme dhe të ekuilibruar dhe një mënyre jetese të shëndetshme.

  Për Smooth Banana, Rich Chocolate , Chocolate Fudge, Strawberry Blast: Udhëzime për përzierje: Shto 2 lugë (të përfshira në paketim) në 180-240 ml (6-8 oz) ujë, qumësht ose lengje të zgjedhjes suaj dhe përzieni sa më shumë.

  Për Cookies & Cream:
  Udhëzime për përzierje: Shto 2 lugë (të përfshira në paketim) në 240 ml ujë, qumësht ose lëngje sipas dëshirës tuaj dhe përzieni sa më shumë .

  Për Gourmet Vanilla:
  Udhëzime për përzierje: Shto 2 lugë (të përfshira në paketim) në 215-240 ml ujë, qumësht ose lëngje sipas dëshirës tuaj dhe përzieni sa më shumë

  PËRBËRËSIT
  Koncentrat i proteinave të hirrës (nga qumështi) (90%), pluhur i kakaos me yndyrë të reduktuar, emulsifikues (lecithin soje), aromatizues, përforcues aromatik (kalium kloridi), kripë, koncentrat i hidrolizuar i proteinës së hirrës (nga qumështi), izolat i proteinave të hirrës (0,5%), trashësues (karboksimetilceluloza, gomë xanthani, carrageenan), ëmbëlsues (sukraloza, glikozide stevioli, acesulfame K).

  Review

Produktet tjera qe mund te ju pelqejne

Klientet qe e kane blere kete produkt kane porositur edhe kete

Kosport