Top

 1. Shperndane Produktin

  Share via E-Mail Share on Facebook Share on Twitter Share on Google Buzz Share on Digg
 2. Mbrapa
  Tjetri
  Produkti 8 nga 17
  Ky produkt eshte shtuar ne katalogun tone me Monday 11 May, 2015.

  L-CARNITINE EFFERVESCENT

  Cmimi:  5.00€

  L-Karnitina është një nga suplementet më efektive në djegjen e yndyrës. Është baza e sistemit transportues që transporton molekulat yndyrore tek mitokodria qelizore,vendi ku ndodh metabolizmi yndyror. Ku yndyra metabolizohet në energji. Kur organizmi është i tendosur kërkon shumë e më shumë L-Karnitinë sa që mund të prodhoj vetvetiu. Për këtë është shumë me rëndësi të merretb sasi e duhur e L-Karnitinës, posaçërisht gjatë ushtrimeve kardiake. Bazuar në formulën shkumëzuese përzihet mirë dhe absorbohet shpejt nga organizmi. L-CARNITINE 500 ka shije të mrekullueshme. Tabletat shkumëzuese aromatike të cilët thjesht mundeni ti vendosni në gotë me ujë prisni disa sekonda dhe pastaj shijoni shijen e mrekullueshme. Tabletat aromatike L-Carnitine 500 janë zgjidhje natyrale për të humbur shpejt në peshë me plot ekstra energji. Mënyra e përdorimit: Vendosni një tabletë shkumëzuese në 200ml ujë të ftohtë. Pijeni 30 minuta para ushtrimeve.
  Review

Klientet qe e kane blere kete produkt kane porositur edhe kete

Kosport