Top

 1. Shperndane Produktin

  Share via E-Mail Share on Facebook Share on Twitter Share on Google Buzz Share on Digg
 2. Mbrapa
  Tjetri
  Produkti 2 nga 6
  Ky produkt eshte shtuar ne katalogun tone me Monday 11 May, 2015.

  ARTHRO GUARD 120TABLETA

  Cmimi:  23.00€

  Me 18 përbërës aktiv, Arthro Guard ka qenë për vite të tëra suplementi më popullorë i kategorisë së tij në gamën e produkteve të Biotech USA. Mes tjerash, ai përmban sasi të mëdha të Glukozaminës, Kondritinës, MSM dhe Kolagjenit.Ne e kemi rafinuar formiulën e Arthro Guard duke i shtuar Kalcum dhe Magnez, që kontribuojnë në ruajtjen e eshtrave dhe nyjeve, por gjithashtu përmirëson funksionimin e gjithë organizmit. Ashtu si të gjithë prodhimet e Biotech USA, Arthro Guard është i përbërë nga ushqyes të zgjedhur me kujdespër të mos rrezikuar shëndetin. Shtojcat ushqimore nuk duhet të zëvendësojnë një dietë të koordinuar dhe të larmishme dhe një mënyrë të shëndetshme të jetesës.
  Review

Klientet qe e kane blere kete produkt kane porositur edhe kete

Kosport